Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Łęczycka
kierunek:
Szybowa
5
19
40
B
6
00
29
B
59
7
29
59
B
8
29
59
B
9
34
10
04
B
34
11
04
B
34
12
04
B
34
13
04
B
34
14
04
B
34
15
04
B
34
16
04
B
34
17
04
B
29
59
B
18
29
59
B
19
29
59
B
20
25
55
B
21
25
55
B
22
25
55
B
23
20
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp