Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Lwowska
kierunek:
Szybowa
5
25
46
B
6
06
35
B
7
05
35
8
05
B
35
9
05
B
40
10
10
B
40
11
10
B
40
12
10
B
40
13
10
B
40
14
10
B
40
15
10
B
40
16
10
B
40
17
10
B
35
18
05
B
35
19
05
B
35
20
05
B
31
21
01
B
31
22
01
B
31
23
01
B
25
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp