Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Lwowska
kierunek:
Szybowa
5
26
47
B
6
07
27
B
47
7
07
B
30
51
B
8
11
31
B
51
9
11
B
41
10
11
B
41
11
11
B
41
12
11
B
41
13
11
B
42
B
14
08
28
B
48
15
08
B
28
48
B
16
08
28
B
48
17
12
B
37
18
07
B
37
19
07
B
35
20
05
B
31
21
01
B
31
22
01
B
31
23
01
B
25
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp