Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Lwowska
kierunek:
Szybowa
5
26
6
22
7
27
8
22
9
12
B
51
10
42
B
11
21
12
15
B
13
00
45
B
14
30
15
15
B
16
00
45
B
17
23
18
12
B
57
19
42
B
20
27
21
12
B
57
22
42
B
23
25
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp