Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Wichrowa
kierunek:
Szybowa
5
27
48
B
6
08
37
B
7
07
37
8
07
B
37
9
07
B
42
10
12
B
42
11
12
B
42
12
12
B
42
13
12
B
42
14
12
B
42
15
12
B
42
16
12
B
42
17
12
B
37
18
07
B
37
19
07
B
37
20
07
B
33
21
03
B
33
22
03
B
33
23
02
B
26
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp