Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rakowska
kierunek:
Szybowa
4
49
5
10
B
30
59
B
6
29
59
7
29
B
59
8
29
B
59
9
29
B
59
10
29
B
59
11
29
B
59
12
29
B
59
13
29
B
59
14
29
B
59
15
29
B
59
16
29
B
59
17
29
B
59
18
29
B
59
19
29
B
55
20
25
B
55
21
25
B
55
22
25
B
51
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp