Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Okrzei
kierunek:
Szybowa
4
51
5
12
B
32
6
01
B
31
7
01
31
B
8
01
31
B
9
01
31
B
10
01
31
B
11
01
31
B
12
01
31
B
13
01
31
B
14
01
31
B
15
01
31
B
16
01
31
B
17
01
31
B
18
01
31
B
19
01
31
B
57
20
27
B
57
21
27
B
57
22
27
B
53
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp