Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Orlik-Rückemanna
kierunek:
Kiedrzyn
4
53
5
07
21
A
59
6
30
A
47
7
01
31
A
8
05
24
A
54
9
24
55
A
10
24
54
11
24
54
A
12
29
55
A
13
24
44
14
05
30
A
54
15
27
A
40
54
16
25
A
55
17
25
A
56
18
29
55
19
44
20
27
A
21
43
22
43
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko