Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Kiedrzyn
4
28
A
58
5
13
27
A
6
05
20
A
36
A
53
7
08
38
A
8
12
31
A
9
01
31
10
02
A
31
11
01
31
12
01
A
36
13
02
A
31
51
14
12
37
A
15
01
34
A
47
16
01
32
A
17
01
31
A
18
02
35
19
01
50
20
33
A
21
49
22
49
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko