Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Kiedrzyn
4
32
A
5
08
41
A
6
24
A
57
7
29
8
08
A
44
9
21
57
10
26
A
11
09
45
12
13
A
57
13
32
14
08
40
A
15
20
A
55
16
32
A
17
08
44
18
25
A
56
19
42
20
35
A
21
32
22
29
A
23
03
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko