Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Broniewskiego
kierunek:
Kiedrzyn
4
36
A
5
06
22
36
A
6
14
29
A
45
A
7
02
17
47
A
8
21
40
A
9
10
40
10
11
A
40
11
10
40
12
10
A
45
13
13
A
42
14
02
23
48
A
15
12
45
A
58
16
12
43
A
17
10
40
A
18
11
44
19
09
58
20
41
A
21
57
22
57
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko