Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Promenada Niemena
kierunek:
Kiedrzyn
4
39
A
5
09
25
39
A
6
17
32
A
48
A
7
06
21
51
A
8
25
44
A
9
14
44
10
15
A
44
11
14
44
12
14
A
49
13
17
A
46
14
06
27
52
A
15
16
49
A
16
02
16
47
A
17
13
43
A
18
14
47
19
12
20
01
44
A
21
22
00
23
00
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko