Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Narcyzowa
kierunek:
Kiedrzyn
4
43
A
5
13
29
43
A
6
21
36
A
52
A
7
11
26
56
A
8
30
49
A
9
20
50
10
21
A
50
11
20
50
12
20
A
55
13
23
A
52
14
12
33
58
A
15
22
55
A
16
08
22
53
A
17
18
48
A
18
19
52
19
16
20
05
48
A
21
22
04
23
04
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko