Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wola Kiedrzyńska
kierunek:
Kiedrzyn
4
51
A
5
6
00
A
43
A
7
8
27
A
9
10
48
A
11
12
35
A
13
14
15
02
A
42
A
16
54
A
17
18
44
A
19
20
54
A
21
22
48
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko