Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wierzchowisko - Długa I
kierunek:
Kiedrzyn
4
49
A
5
49
A
6
42
A
58
A
7
8
02
A
55
A
9
10
27
A
11
12
26
A
13
29
A
14
15
04
A
16
01
A
59
A
17
54
A
18
19
20
54
A
21
22
23
10
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko