Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wierzchowisko - Długa I
kierunek:
Kiedrzyn
4
52
A
5
6
01
A
44
A
7
8
28
A
9
10
49
A
11
12
36
A
13
14
15
03
A
43
A
16
55
A
17
18
45
A
19
20
55
A
21
22
49
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko