Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Szpitalna
kierunek:
Kiedrzyn
4
48
5
02
16
A
54
6
25
A
42
56
7
26
A
8
00
19
A
49
9
19
50
A
10
19
49
11
19
49
A
12
24
50
A
13
19
39
14
00
25
A
49
15
22
A
35
49
16
20
A
50
17
20
A
51
18
24
50
19
39
20
22
A
21
38
22
38
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko