Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Łanowa
kierunek:
Kiedrzyn
4
49
5
03
17
A
55
6
26
A
43
57
7
27
A
8
01
20
A
50
9
20
51
A
10
20
50
11
20
50
A
12
25
51
A
13
20
40
14
01
26
A
50
15
23
A
36
50
16
21
A
51
17
21
A
52
18
25
51
19
40
20
23
A
21
39
22
39
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko