Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Łanowa
kierunek:
Kiedrzyn
5
17
6
13
A
57
7
47
A
8
37
9
27
10
10
A
11
07
57
12
27
A
13
37
14
23
A
15
18
16
07
57
17
47
A
18
38
19
31
20
24
A
21
21
22
18
A
53
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko