Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Olsztyńska
kierunek:
Kiedrzyn
4
51
5
05
19
A
57
6
28
A
45
59
7
29
A
8
03
22
A
52
9
22
53
A
10
22
52
11
22
52
A
12
27
53
A
13
22
42
14
03
28
A
52
15
25
A
38
52
16
23
A
53
17
23
A
54
18
27
53
19
42
20
25
A
21
41
22
41
A
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko