Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Broniewskiego
kierunek:
Kucelin
5
08
B
37
C
53
6
08
B
37
B
7
10
C
30
47
8
05
31
59
C
9
34
10
04
34
11
04
34
12
04
C
35
13
07
B
34
B
14
06
29
B
47
15
05
34
C
16
05
34
51
17
07
C
37
B
18
18
37
19
07
37
20
23
C
21
17
C
22
21
23
30
D
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum