Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Broniewskiego
kierunek:
Kucelin
5
11
B
47
C
6
23
7
03
35
8
11
49
9
24
C
10
00
36
11
12
48
12
24
C
13
00
C
36
C
14
12
C
48
C
15
28
C
16
07
36
17
15
B
47
18
37
19
07
37
20
23
21
17
B
22
21
23
08
31
D
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum