Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Kucelin
5
12
B
41
C
57
6
12
B
41
B
7
15
C
35
52
8
10
36
9
04
C
39
10
09
39
11
09
39
12
09
C
40
13
12
B
39
B
14
11
34
B
52
15
10
39
C
16
10
39
56
17
11
C
41
B
18
22
41
19
11
41
20
27
C
21
21
C
22
25
23
34
D
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum