Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Kucelin
5
15
B
6
05
7
05
45
8
41
9
25
C
10
15
11
05
56
12
46
13
26
B
14
26
C
15
22
16
06
56
17
45
C
18
42
19
41
20
27
21
21
B
22
25
23
11
35
D
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum