Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Kucelin
5
20
B
6
10
7
10
50
8
46
9
30
C
10
20
11
10
12
01
51
13
31
B
14
31
C
15
27
16
11
17
01
50
C
18
47
19
46
20
32
21
26
B
22
30
23
16
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia