Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wola Kiedrzyńska
kierunek:
Kucelin
4
56
C
5
56
C
6
57
C
7
34
8
18
9
21
10
51
11
12
54
C
13
53
14
15
21
C
16
21
17
18
06
19
20
21
05
C
22
23
18
D
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum