Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wola Kiedrzyńska
kierunek:
Kucelin
4
56
B
5
56
B
6
57
C
7
34
8
18
9
21
10
51
11
12
54
B
13
53
14
15
21
C
16
21
17
18
06
19
20
21
05
C
22
23
18
D
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia
D - Kurs do przystanku D. H. Centrum