Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wola Kiedrzyńska
kierunek:
Kucelin
4
59
B
5
6
49
7
8
25
9
10
49
11
12
13
09
B
14
15
05
16
17
18
26
19
20
21
05
B
22
55
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu