Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Bojemskiego
kierunek:
Kucelin
5
35
B
6
04
C
35
B
7
04
B
39
C
8
9
28
C
10
11
12
33
C
13
36
B
14
03
B
58
B
15
16
03
C
17
34
C
18
04
B
19
20
50
C
21
44
C
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia