Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Cmentarna
kierunek:
Malownicza
4
52
5
37
C
6
16
42
7
12
C
42
8
16
42
9
16
C
42
10
12
42
C
11
12
42
12
12
C
42
13
12
42
14
16
42
C
15
12
42
16
12
C
52
17
12
E
32
18
19
52
19
32
20
07
C
54
21
34
22
16
C
56
23
30
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza