Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Malownicza
4
55
5
40
C
6
19
45
7
15
C
45
8
19
45
9
20
C
46
10
16
46
C
11
16
46
12
16
C
46
13
16
46
14
20
46
C
15
16
46
16
16
C
56
17
15
E
35
18
22
55
19
35
20
10
C
57
21
37
22
19
C
59
23
33
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza