Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Malownicza
4
56
5
41
C
6
20
46
7
16
C
46
8
20
46
9
22
C
48
10
18
48
C
11
18
48
12
18
C
48
13
18
48
14
22
48
C
15
18
48
16
18
C
58
17
16
E
36
18
23
56
19
36
20
11
C
58
21
38
22
20
C
23
00
34
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza