Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Dworzec Główny Pkp
kierunek:
Malownicza
4
58
5
43
C
6
22
48
7
18
C
48
8
22
48
9
25
C
51
10
21
51
C
11
21
51
12
21
C
51
13
21
51
14
25
51
C
15
21
51
16
21
C
17
01
18
E
38
18
25
58
19
38
20
13
C
21
00
40
22
22
C
23
02
36
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza