Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Dworzec Pks
kierunek:
Malownicza
4
59
5
44
C
6
23
49
7
19
C
49
8
23
49
9
26
C
52
10
22
52
C
11
22
52
12
22
C
52
13
22
52
14
26
52
C
15
22
52
16
22
C
17
02
19
E
39
18
26
59
19
39
20
14
C
21
01
41
22
23
C
23
03
37
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza