Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ugody
kierunek:
Malownicza
4
43
5
28
C
6
07
33
7
03
C
33
8
07
33
9
07
C
33
10
03
33
C
11
03
33
12
03
C
33
13
03
33
14
07
33
C
15
03
33
16
03
C
43
17
03
E
23
18
10
43
19
23
58
C
20
45
21
25
22
07
C
47
23
21
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza