Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
14
Nierada - Kościół
kierunek:
Malownicza
6
22
D
7
14
D
8
9
10
20
D
11
12
13
14
56
D
15
52
D
16
56
D
D - Kurs do przystanku Nierada