Fieldorfa-Nila
Raków - Dworzec Pkp
Plac Orląt Lwowskich
Aleja Pokoju
Estakada
Powstańców Śląskich
Zajezdnia Mpk
Zajezdnia Mpk
Równoległa
Ostatni Grosz
Rondo Mickiewicza
Dworzec Pks
Dworzec Główny Pkp
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
Jasnogórska
Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
Politechnika
Hala Polonia
Polskiego Czerwonego Krzyża
Promenada Niemena
Iwaszkiewicza
Baczyńskiego
Fieldorfa-Nila
Raków - Dworzec Pkp
Fieldorfa-Nila
Baczyńskiego
Iwaszkiewicza
Promenada Niemena
Polskiego Czerwonego Krzyża
Hala Polonia
Politechnika
Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
Dworzec Główny Pkp
Dworzec Pks
Rondo Mickiewicza
Ostatni Grosz
Równoległa
Zajezdnia Mpk
Zajezdnia Mpk
Powstańców Śląskich
Estakada
Aleja Pokoju
Plac Orląt Lwowskich
Raków - Dworzec Pkp