Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Fieldorfa-Nila
kierunek:
Łojki
4
55
B
5
17
37
52
B
6
12
27
47
7
02
22
B
37
57
B
8
12
32
B
47
9
07
B
22
42
B
57
B
10
17
32
B
52
B
11
07
27
42
B
12
02
17
37
B
52
13
12
27
B
47
14
02
22
B
37
57
B
15
12
32
47
B
16
07
22
42
57
B
17
17
32
B
52
18
07
B
27
B
43
19
01
B
28
B
59
20
28
B
21
00
30
22
00
30
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp