Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Skwer Sokołów
kierunek:
Łojki
4
27
42
B
57
5
16
B
26
38
58
6
13
B
33
48
7
09
25
45
B
8
00
20
B
35
55
B
9
10
30
B
45
10
05
B
20
B
40
55
B
11
15
B
30
50
12
05
B
25
40
13
00
B
16
36
51
B
14
11
26
46
B
15
01
21
B
36
56
16
11
B
31
46
17
06
19
B
39
54
B
18
14
29
B
49
B
19
05
21
B
48
B
20
19
48
B
21
20
50
22
20
50
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp