Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Św. Barbary - Szpital
kierunek:
Łojki
4
35
5
05
28
58
6
28
58
7
28
58
8
28
58
9
25
B
56
10
26
B
56
11
26
B
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
B
17
28
54
B
18
24
52
B
19
24
52
B
20
24
52
B
21
24
54
22
24
54
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp