Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Św. Barbary - Szpital
kierunek:
Łojki
4
35
5
24
6
09
54
7
49
B
8
24
54
B
9
24
B
54
10
24
54
B
11
22
52
B
12
22
52
13
22
52
14
22
B
52
15
22
52
16
22
52
B
17
23
54
B
18
24
54
B
19
24
54
B
20
24
54
B
21
24
54
22
24
54
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp