Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Cegielniana
kierunek:
Łojki
4
38
5
27
6
12
57
7
52
B
8
27
57
B
9
27
B
57
10
27
57
B
11
25
55
B
12
25
55
13
25
55
14
25
B
55
15
25
55
16
25
55
B
17
26
57
B
18
27
57
B
19
27
57
B
20
27
57
B
21
27
57
22
27
57
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp