Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Schillera
kierunek:
Łojki
4
59
B
5
21
41
56
B
6
16
31
51
7
06
26
B
41
8
01
B
16
36
B
51
9
11
B
26
46
B
10
01
B
21
36
B
56
B
11
11
31
46
B
12
06
21
41
B
56
13
16
31
B
51
14
06
26
B
41
15
01
B
16
36
51
B
16
11
26
46
17
01
B
21
36
B
56
18
11
B
31
B
47
19
05
B
32
B
20
03
32
B
21
04
34
22
04
34
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp