Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Malownicza
5
15
45
6
19
45
7
15
45
8
15
46
9
16
46
10
16
46
11
16
46
12
16
45
13
19
49
14
23
46
15
16
46
16
15
45
17
29
51
A
18
14
59
19
37
20
31
21
39
22
46
A - Kurs do przystanku Jagiellońska