Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Komornicka
kierunek:
Grabówka
4
58
5
10
21
42
6
01
21
41
7
08
20
48
8
00
20
40
52
9
20
40
10
00
20
50
11
20
50
12
20
55
13
16
39
14
00
19
40
15
00
20
35
16
00
20
40
17
01
21
36
18
01
21
51
19
21
51
20
21
56
21
22
51
22
24
46
23
06
A
23
A
43
A
A - Kurs do przystanku II Aleja Najświętszej Maryi Panny