Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Cmentarz Mirów
kierunek:
Grabówka
5
01
33
52
6
32
7
11
51
8
31
9
11
51
10
11
11
12
11
13
07
14
10
51
15
26
16
11
52
17
27
18
12
19
12
20
12
21
13
22
15
57
A
23
34
A
A - Kurs do przystanku II Aleja Najświętszej Maryi Panny