Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Cmentarz Mirów
kierunek:
Grabówka
5
10
50
6
7
10
8
10
9
10
10
25
11
30
12
13
08
14
15
15
15
16
20
17
30
18
40
19
45
20
15
21
10
22
13
23
16
A
A - Kurs do przystanku II Aleja Najświętszej Maryi Panny