Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Mstowska
kierunek:
Bursztynowa
4
54
B
5
14
C
31
B
6
11
B
51
C
7
34
C
8
14
B
54
C
9
34
B
10
45
C
11
44
B
12
41
C
13
38
C
14
14
B
59
C
15
34
B
16
14
B
54
C
17
46
C
18
55
B
19
55
B
20
55
C
21
58
B
22
47
B
23
27
B
B - Kurs do przystanku Mirów - Pegaz
C - Kurs do przystanku Siedlec