Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Rynek Wieluński
kierunek:
Bursztynowa
5
06
B
42
6
21
B
41
7
21
B
56
8
31
B
9
01
36
B
10
06
36
B
11
16
51
12
21
B
56
13
36
B
14
01
31
B
15
06
36
B
16
06
51
B
17
16
46
B
18
21
56
B
19
31
B
20
07
32
B
21
07
32
B
22
21
41
B
B - Kurs do przystanku Mirów - Pegaz