Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Bursztynowa
5
09
B
29
49
B
6
09
29
C
49
7
11
C
25
51
B
8
09
31
C
51
9
11
B
31
52
10
22
C
52
11
21
B
52
12
18
C
51
13
15
C
31
51
B
14
21
36
C
51
15
11
B
31
51
B
16
11
31
C
52
17
24
C
54
18
33
B
19
03
33
B
20
02
33
C
21
03
36
B
22
03
25
B
40
23
05
B
B - Kurs do przystanku Mirów - Pegaz
C - Kurs do przystanku Siedlec